ماسک LED برای پوست | خیز

LED درمانی

نور لامپ‌های LED به طور فزاینده‎ای در کنگره‌های مختلف پزشکی زیبایی از محبوبیت برخوردار است. کارایی و نتایج یک دستگاه LED حرفه‌ای دیگر مورد تردید نیست. در سال‌های اخیر، تکنیک‌های ملایم اما مؤثر بیشتر مورد توجه قرار گرفته‌اند. امروزه زنان از تکنیک‌های تهاجمی می‌ترسند و دیگر نمی‌خواهند به هر قیمتی جوان بمانند. خبر خوب اینکه به لطف LEDها می‌توان دوره جوانی پوست را طولانی کرد. اثرات این روش بسیار مثبت است؛ به طوری که آمریکا آن را “روشی برای تناسب اندام پوست” نامیده و بسیاری از سوپراستارها مانند مدونا یا جنیفر لوپز به طور منظم از آن استفاده می‌کنند.

تاریخچه استفاده از LED در زیبایی شناسی

سال‌هاست که دانشمندان چگونگی تأثیر پرتو تابشی خورشید بر روی پوست را بررسی کرده‌اند. آن‌ها ابتدا توجه خود را به اشعه ماورای بنفش B معطوف کردند، که معمولاً به آن UVB گفته می‌شود. سپس، تمرکز به اشعه ماورای بنفش A یا UVA منتقل شد. امروزه می‌دانیم که این قسمت از اشعه‌های خورشید هستند که پوست را پیر می‌کنند و منجر به چین و چروک و تغییر رنگ می‌شوند. محققان اکنون در تلاشند تا درک بهتری از تأثیر نور و LED روی پوست داشته باشند.

لامپ‌های LED حدوداً از دهه 1960 وجود داشته‌اند. مزایای فناوری LED توسط دانشمندان مجارستانی کشف شد. آنان خواص درمانی LED را برای پوست مشاهده کردند. در دهه 1990 ناسا آن را در فضا آزمایش کرد و اثرات آن را بر موجودات زنده مانند گیاهان مشاهده کرد. طی ده سال گذشته در بیشتر کشورهای توسعه یافته، بسیاری از سالن‌های زیبایی با توجه به رضایت زیادی که این روش در بین مشتریان ایجاد کرده، از آن به عنوان روشی مکمل برای مراقبت از پوست استفاده نموده‌اند.

led برای جوانسازی پوست | خیز

 

عملکرد لامپ LED برای زیبایی شناسی

نور، انرژی است که به شکل ذراتی به نام فوتون درمی‌آید. فوتون‌ها وارد پوست می‌شوند و توسط سلول‌های مختلفی که درون آن‌ها “حسگر” انرژی وجود دارد (در سطح میتوکندری) جذب می‌شوند. هر نوع نور توسط نوع خاصی از سلول جذب می‌شود. سلول‌ها در عمق نیز عملکرد متفاوتی در مواجهه با نور دارند. این انرژی مازاد، امکان فعال‌سازی مجدد بسیاری از عملکردهای اصلی سلول را برای دریافت اثرات بیولوژیکی مهم و متنوع (طبق پروتکل استفاده شده) فراهم می‌کند. تأثیرات معجزه‌آسای LED بر روی ارگان‌ها از طریق سازوکارهای مختلفی از جمله افزایش تحرک سلولی، عملکرد ضد میکروبی، افزایش رشد و تکثیر سلولی یا تحریک تولید طبیعی برخی از مولکول‌ها به دست می‌آید. این عملکرد روی فاکتورهای رشد، پروتئین‌های ضد باکتری و مولکول‌های ضد التهاب اثرگذار است.

جوانسازی و طیف نور | خیز

طول موج‌های مختلف طیف نور مرئی به رنگ‌های مختلف نور LED برمی‌گردد و بر اساس طول موج، تا عمق خاصی به پوست نفوذ می‎کنند. نورهای LED بسته به عمق نفوذ آن‌ها اثرات بیولوژیکی متفاوتی دارند.

ایمنی LEDدرمانی

در بیشتر موارد، این روش‌های درمانی با نور LED، بی خطر هستند. FDA تعدادی از این برندها را تأیید کرده است (FDA دستگاه‌ها را از نظر ایمنی بررسی می‌کند). دستگاه‌های پوستی LED با نور کم‌توان کار می‌کنند، بنابراین بعید است پوست شما در اثر استفاده از این دستگاه‌ها آسیب ببیند. فقط دقت کنید که هنگام استفاده از چشم خود را در برابر تابش مستقیم نور محافظت کنید.

چرا استفاده از LED برای بهبود کیفیت پوست توصیه می‌شود؟

  • تقویت اثر مالشی و سایشی میکرودرم

نور LED یک مکمل ایده‌آل برای درمان‌های سطحی است؛ زیرا در عمیق‌ترین لایه‌ها عمل می‌کند. یک جلسه 15 تا 20 دقیقه‌ای که قبل از آن لایه‌برداری انجام می‌شود، اثر لیفتینگ را بارز می‌کند و باعث افزایش فعالیت ضد چروک آن می‌شود.

  • جلوگیری از ایجاد قرمزی

لامپ‌های LED اثرات سوء روش‌های دیگر مانند لایه‌برداری، پیلینگ، لیزر یا تزریق (مانند قرمزی، تورم، کبودی، التهاب و تحریک) را خنثی می‌کنند. LED یک راه حل معجزه آسا برای مشتریانی که از قرمزی و یا تورم رنج می‌برند، است. در واقع ، کمتر از 24 ساعت پس از یک جلسه درمانی، قرمزی و تورم تا حد خیلی خوبی از بین می‌رود. عوارض جانبی زودرس ناشی از عمل‌های زیبایی، باعث نگرانی مشتریان می‌شوند. حتی اگر از قبل از این عوارض مطلع باشند این نگرانی شدید است و LED می‌تواند آن را رفع کند.

قرمزی پوست | خیز

  • یک مکمل ضروری برای لایه برداری

یک جلسه 10 دقیقه ای LEDدرمانی پس از لایه‌برداری، اثرات قرمزی و تورم را بیش از 60٪ کاهش می‌دهد و به شدت از خطر hyperpigmentation در پوست تیره جلوگیری می‌کند. دیگر هرگز برای پوست خود استرس و نگرانی نخواهید داشت.

  • تسکین آفتاب سوختگی

LED باعث تسکین و کاهش آفتاب سوختگی می‌شود. علاوه بر این، به ترمیم اثرات مضر و طولانی مدتِ در معرض آفتاب بودن نیز کمک می‌کند و بنابراین اثرات پیری زودرس پوست را خنثی می‌کند.

آفتاب سوختگی و جوانسازی پوست | خیز

  • روش غیرتهاجمی

نور LED باعث تکثیر و فعالیت فیبروبلاست‌ها شده و این منجر به تولید بیشتر کلاژن طبیعی، الاستین و اسید هیالورونیک می‌شود. علاوه بر این، با مهار کلاژناز و هیالورونیداز، آنزیم‌های مسئول تخریب پوست که با افزایش سن بیشتر می‌شوند، در زمینه پیشگیری از پیری نیز مؤثر است. در 6 تا 8 جلسه، (دو بار در هفته)، پوست صاف‌تر، لطیف‌تر و سفت‌تر می‌شود.

  • از بین بردن آکنه

نور آبی دارای خواص ضد باکتریایی قوی است که همه مشتریان مستعد آکنه می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. جوش‌های سرسیاه و کورک‌ها به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابند. مطالعات متعدد نشان می‌دهد که آکنه‌های التهابی با 2 جلسه در هفته به مدت 6 هفته و تنها با LEDهای آبی بیش از 50٪ بهبود می‌یابند. علاوه بر این، هیچ چیز مانع از ترکیب جلسات SLE با درمان‌های موضعی یا عمومی، از جمله ایزوترتینوئین (روآکوتان) نیست. این نور باکتری‌های ایجاد کننده آکنه معروف به Cutibacterium Acnes را از بین می‌برد.

آکنه جوانسازی پوست | خیز

  • کاهش علائم و نشانه های کشیدگی و افتادگی

عملکرد LED روی فیبروبلاست‌های عمیق باعث می‌شود که ابزاری ایده‌آل برای درمان علائم کشیدگی، اعم از جدید یا قدیمی باشد. عملکرد آن کاملاً مکمل تکنیک‌هایی است که مانند میکرونیدلینگ روی سطح عمل می‌کنند. در حالی که فواید سایر روش‌ها را به حداکثر می‌رساند، عوارض جانبی آن‌ها را کاهش می‌دهد. پس از 8 جلسه، علائم کشیدگی به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد.

کارشناسان بر این باورند که نور LED قرمز بر روی سلول‌های موجود در پوست که به فیبروبلاست معروف است، اثر می‌گذارد که در تولید کلاژن (پروتئینی که قسمت بزرگی از بافت همبند را تشکیل می‌دهد) به پوست کمک می‌کند تا در صورت آسیب دیدن بهبود یابد. بنابراین، از نظر تئوری، نور قرمز می‌تواند به معکوس کردن برخی از علائم مربوط به پیری در پوست کمک کند.

کلاژن و جوانسازی پوست | LED خیز

  • کمک به پیدایش عروق خونی، قرمزی و التهاب مزمن

SLE به دلیل ماهیت ملایم و غیرتهاجمی، درمانی ایده‌آل برای پوستی است که از قرمزی یا حساسیت‌های مزمن رنج می‌برد. تأثیرات نور زرد بر قرمزی برای مشتریان کاملاً محرز است.

  • درمان جای زخم‌های بعد از عمل

عوارض لیپوساکشن، ماموپلاستی، بلفاروپلاستی، لیفت صورت، عمل‌های مختلف جراحی و بسیاری از روش‌های مدرن که باعث ایجاد زخم روی پوست می‌شوند، بسیار ناخوشایند هستند. استفاده از فناوری LED بلافاصله پس از عمل در حلی که سرعت بهبود را بسیار افزایش می‌دهد اندازه زخم‌ها را در آینده کاهش می‌دهد. در مورد یک زخم قدیمی عملکرد آن در تکثیر و تسریع تجدید بافت باعث می‌شود درمان انواع جای زخم‌ها امکان پذیر گردد.

لامپ LED را برای بهبود پوست خود انتخاب کنید!

یک جلسه 20 دقیقه طول می‌کشد و نیازی به حضور پزشک ندارد. مشتری در طول جلسه گرمای مطبوعی را تجربه می‌کند. این جلسه می‌تواند قبل یا بعد از اکثر درمان‌های زیبایی دیگر برنامه‌ریزی شود.

پوشانه جوانساز پوست نیلای

به روزترین و کم‌خطرترین روش جوانسازی پوست

سفارش ماسک نوری نیلای

پوست جوان و شاداب دیگر یک خاطره نیست
خرید نیلای

مطالب بیشتر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا
× سلام، چطور میتونم کمکتون کنم؟