درباره ما

درباره ما

نوردرمانی چیست؟

نور درمانی (Light Therapy) یا فوتوتراپی  (Phototherapy) که در گذشته با عنوان هلیودرمانی  (Heliotherapy)  شناخته می شد، به معنی قرار گرفتن در معرض نور به منظور درمان است. این نور می تواند نور لیزر، دیودهای ساطع ­کننده نور (LED)، لامپ ­های فلوئورسنت، لامپ­ های دیکرونیک و لامپ‌های توان بالا باشد. از نور برای درمان اختلالات پوستی، اختلال خواب و برخی از اختلالات روانی، کنترل درد، تسریع بهبود زخم، رشد مو و بهبود گردش خون اشاره کرد. امروزه نیز با توجه به رشد چشمگیر درمان های مبتنی بر نورِ لیزر، خواص نور بر کسی پوشیده نیست. می توان گفت که پس از اختراع لیزرها، استفاده از نور کم توان برای امور مربوط به سلامت، کمی مهجور مانده و استفاده از فتوتراپی، به درمان زردی نوزادان در منازل و بیمارستان ها محدود می شود. عطف به توجه پیشینیان به کاربردهای نور برای درمان بیماری های پوستی و نیز کاملاً بی خطر بودنِ نور کم توان، هدف نهایی ما در مجموعه خیز این است که استفاده از نور در بین افراد برای درمان اختلالاتی که با نور امکان پذیر است، نسبت به درمان های پرعارضه اولویت داشته باشد.

نقش خیز در نوردرمانی

نور علاوه بر کاربردهای درمانی، در حوزه زیبایی نیز به کار گرفته می شود. در کشورهای زیادی دستگاه های مبتنی بر نور برای از بین بردن چروک، کک و مک، جوش، التهاب پوست و … تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرد. ما با درک این نیاز تلاش نمودیم که دستگاهی با کیفیت مناسب برای این حوزه طراحی و تولید نماییم. خیز با تولید پوشانه جوانسازی پوست مبتنی بر نور کم توان توانسته به عنوان اولین شرکت تولیدکننده ایرانی، پا به این عرصه بگذارد و از پتانسیل علم فوتونیک در پزشکی بهره جوید.

نوردرمانی | خیز
شعار خیز | نور زندگی می دهد

مجموعه خیز در حال کار روی تولید دستگاه های دیگر در این زمینه هست و به لطف خدا و حمایت شما مخاطبان گرامی به زودی از دستگاه های دیگر رونمایی خواهد شد. منتظر بازخوردهای شما برای بهبود کار خود هستیم.

هدف خیز

ما محصولاتی در زمینه فوتوتراپی برای بهبود کیفیت زندگی با نام تجاری خیز ارائه می دهیم. هدف این است که مشتریان با استفاده از این محصولات زندگی امن تر و سالم تری داشته باشند. خیز به عنوان اولین شرکت تولیدکننده پوشانه جوانسازی ایرانی در این حوزه پیشقدم است. نیازهای گوناگون شما در این حوزه به ما الهام بخشیده تا از روش های جدید نوآوری، همکاری و حل مسئله استقبال کنیم و محصولات خود را توسعه دهیم. از شما دعوت می کنیم تا برای پیشبرد این هدف در همه زمینه ها به ما بازخورد ارائه دهید.

نقش خیز در اقتصاد کشور

خیز در 15 فروردین 1400 به لیست شرکت‌های خلاق تأیید شده توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اضافه شد. هم‌اکنون 47 شرکت در حوزه طب سنتی عنوان خلاق را اتخاذ نموده‌اند که خیز یکی از آن‌هاست. شرکت خلاق به شرکت‌ها و مؤسسات خصوصی نوآوری اطلاق می‌شود که جوهره رشد آن‌ها یعنی خلاقیت و نوآوری، بر پایه ارائه محصولات و خدمات جدید و مدل‌های نوین کسب و کار در بازار هدف است.

ما در این مسیر سرمایه انسانی ایجاد کرده‌ایم که راه حل چالش‌های پیش رو را به سرعت بیابد. این تیم از افرادی تشکیل شده که عادت به پیروزی و برنده شدن دارند و با تعهد و سخت‌کوشی کار را پیش می‌برند. اطمینان داریم که آنچه می‌سازیم برای مردم ارزش بالایی به ارمغان می‌آورد. ما وظیفه داریم در کنار کسب درآمد، جهان را به جای بهتری تبدیل کنیم و برای ایجاد تفاوت و تغییر مثبت در کنار هم کار کنیم.

در حال حاضر مسأله اقتصاد بسیار چالش برانگیز است. اما در این بین فرصت‌های خوبی برای تولید ملی وجود دارد و بدیهی است که خطر نیز همراه فرصت وجود دارد. جنگ تجاری، افزایش نرخ ارز و اخیراً نیز پیدایش ویروس کرونا کار را دشوارتر کرده است.  اما اطمینان داریم که با حمایت شما مشتریان و سخت‌کوشی تیم خیز، از این بحران عبور خواهیم کرد.

 

معرفی اعضای شرکت

هانیه مهدیان | خیز
هانیه مهدیان - کارشناس ارشد فوتونیک | مدیرعامل
علی لبانی | خیز
محمدعلی لبانی - کارشناس ارشد الکترونیک | مدیر فنی
هامان نورافکن | خیز
هامان نورافکن - کارشناس ارشد مکانیک | کارشناس تولید
رضوان اسکندری - کارشناس ارشد فیزیک | کارشناس تولید محتوا
اسکرول به بالا
× سلام، چطور میتونم کمکتون کنم؟